• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: motor nejde za plynem
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Saturday 08 May 2010 - 16:21:46
potřebuji poradit..syn má opel omega A 2,0l 85kw ..auto špatně startuje na benzin po chvíly to chytne ale nejde za pedálem plynu..pokud se přidává plyn pomalu tak to jde třeba až do 6tisíc otáček ale při rychlém sešlápnutí plynu se to začne dusit a nebo to má velkou časovou prodlevu , do kopce se to dusí a nedá se s tím jed...dal jsem druhé vstřikovače,druhé palivové čerpadlo,palivový filtr ale žádný výsledek..Jo a auto na LPG jede bez problémů ..
Poslední odpovědi
beny
Odeslal: Friday 19 November 2010 - 21:39:11

Prosím čím to bylo? Mám stejný problém na VeBe 99 1,8 16V X18XE1 . Jenže mě to blbne i na LPG. Mám sekvenční vstřikování LPG. Vyblikal jsem čidlo teploty vzduchu nasávaného. Nevíte kde bych ho našel?
fastarrow
Odeslal: Thursday 14 October 2010 - 16:16:25

Nechci zakládat nové téma, ale chci se zeptat co s tím, když někdy šlápnu na plyn a auto začne uplně lehce zrychlovat ani nepodřadí - ve skutečnosti se chová jakobych jen lehce sešlápnul plyn a když dám nohu z plynu a znovu sešlápnu, tak se někdy chytne jede naplno. Čím to může být? Mám 2,5 TD 97. Je třeba něco pročistit?
Kubba
Odeslal: Wednesday 12 May 2010 - 19:45:26

Ono už to s 5tis taky naštěstí není pravda. Na Aukru se teď objevují nová čerpadla zhruba za 1500,-. Je jasné, že to není originál a taky bych si nebyl jistý s tlakem. Čas od času se i autorizovaný servis sekne a dá do Omegy čerpadlo, které nemůže dodat potřebný tlak.
pavel381
Odeslal: Wednesday 12 May 2010 - 19:45:24

vrgadaa napsal ...

jeste je varianta vykaslat se na to, chvili se trapit se slabym cerpadlem-mas 3, nez se motor ohreje a pak prepnout na LPG zazracne to palivo bez biosracek, ktere zadne cerpadlo nepotrebuje, predpokladam, ze mas nasavany a v zasade muzes v lete okamzite prepnout na smradlavy sporak. Moc bych do toho neinvestoval, novy cerpadlo je tak 5litru, coz je pravdepodobne vic, nez zustakova cena vozu


taky mě to napadlo ale auto je v moc slušném stavu zachovalé a lpg má ještě 4 roky a cena čerpadla je 3055,- a jelikož je to auto syna rozhodl on
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 12 May 2010 - 19:32:54

jeste je varianta vykaslat se na to, chvili se trapit se slabym cerpadlem-mas 3, nez se motor ohreje a pak prepnout na LPG zazracne to palivo bez biosracek, ktere zadne cerpadlo nepotrebuje, predpokladam, ze mas nasavany a v zasade muzes v lete okamzite prepnout na smradlavy sporak. Moc bych do toho neinvestoval, novy cerpadlo je tak 5litru, coz je pravdepodobne vic, nez zustakova cena vozu
pavel381
Odeslal: Wednesday 12 May 2010 - 18:41:51

Kubba napsal ...

tak to gratuluju _; Možná bych taky mohl časem pořídit nové čerpadlo


ještě jednou..už více nespravovat palivové čerpadlo !!! vydrželo 20km nedá se to zalisovat a poskládat jak to originál..roztřelilo se takže kupuji nové a snad bude už klid ..:-))
Kubba
Odeslal: Tuesday 11 May 2010 - 20:30:29

tak to gratuluju _; Možná bych taky mohl časem pořídit nové čerpadlo
pavel381
Odeslal: Tuesday 11 May 2010 - 18:13:50

tak auto jede..řeknu Vám když tam člověk dá 3 čerpadla které jdou tak člověka ani nenapadne že jsou špatné že dávají málo benzínu ..nakonec jsme vzal dvě staré palivové čerpadla rozebral je a složil jedno dobré...auto jede na benzin jak čert..všem děkuji za rady )
pavel381
Odeslal: Monday 10 May 2010 - 19:12:54

tak po mnoha pokusech ..čidlo teploty ok, váha vzduchu ok,sání vzduchu ok, řídící jednotka ok, spínač škrtící klapky ok,relé palivového čerpadla ok, jen to má asi nějak malý tlak paliva zkusím další čerpadlo a potom pokud to nepomůže tak ještě podtlakový regulátor..nebo další vstřiky...uf..určitě potom napíšu jak jsme dopadl ..moc díky za rady..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0460 sec,0.0167 z toho dotazů.