• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Čištění vyhřívaných sedaček
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Delfin
Odeslal: Thursday 06 May 2010 - 19:45:11
Zdravím pánové,
mám potřebu nechat v Barumu vyčistit sedák vyhřívané přední sedačky. Máte někdo zkušenost s čištěním mokrou cestou, resp. toto vůbec nedoporučujete?
Díky. D.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Saturday 05 October 2013 - 20:34:26

takže všech cca 20 lidí,kterzm jsem na srazu pujčil extraktor jsou asi profíci.když to zvládli !!(a)
Host
Odeslal: Saturday 05 October 2013 - 09:46:43

Pokud je čištění od profeionálů tak bych se nebál, neprofesionální čištění však může poškodit elektroniku ve voze. Pokud e někdo z Brna, mohu doporučit firmu čištění koberců Brno. Jsou nejlevnější a čistí velmi pečlivě.
Delfin
Odeslal: Tuesday 11 May 2010 - 18:28:24

Zdravím,
tak auto je zase jako nové. Vyčistili sedák spolujezdce vpředu a sedák spolujezdce vzadu, auto je vyluxované...to vše za 200 Kč. Myslím, že dost dobrý:-)
D.
qpc
Odeslal: Tuesday 11 May 2010 - 17:58:54

Delfin napsal ...

v Barumu jsem loni platil cca 500 Kč za vyčištění kompletní zadní sedačky (1ks), tapecírunk okolo této sedačky, zadní část přední sedačky spolujezdce.
D.



to je ok,auto se dělá 800-1200kč..teda komplet i s impregnací plastů atd...500,- ujde...snad...
JardaB
Odeslal: Monday 10 May 2010 - 20:28:49

Delfin napsal ...

Rád bych si to vyčistil n srazu. leč dostalo se mi pocty (resp. Vekince) býti svatebním autem, které poveze nevěstu:-)
A to vše za necelý měsíc:-(
Takže to bohužel musím řešit takto...tedy přes Barum.
OT: Myslím, že to vekince bude slušet:-))
D.

Tak si nevesta vybere nejaky tmavsi saty a bude to OK? Cerna je taky slusiva
Delfin
Odeslal: Monday 10 May 2010 - 20:22:32

v Barumu jsem loni platil cca 500 Kč za vyčištění kompletní zadní sedačky (1ks), tapecírunk okolo této sedačky, zadní část přední sedačky spolujezdce.
D.
Martas
Odeslal: Sunday 09 May 2010 - 11:06:41

Delfin napsal ...

Rád bych si to vyčistil n srazu. leč dostalo se mi pocty (resp. Vekince) býti svatebním autem, které poveze nevěstu:-)
A to vše za necelý měsíc:-(
Takže to bohužel musím řešit takto...tedy přes Barum.
OT: Myslím, že to vekince bude slušet:-))
D.


Jen pro zajimavost, co za to v Barumu chteji ?

Extraktor si na jeden den pujcis za par stovek a muzes si udelat nejenom auto ...
Delfin
Odeslal: Sunday 09 May 2010 - 10:56:49

Rád bych si to vyčistil n srazu. leč dostalo se mi pocty (resp. Vekince) býti svatebním autem, které poveze nevěstu:-)
A to vše za necelý měsíc:-(
Takže to bohužel musím řešit takto...tedy přes Barum.
OT: Myslím, že to vekince bude slušet:-))
D.
qpc
Odeslal: Sunday 09 May 2010 - 09:32:30

na letnim sraze bude extraktor,takže si to můžeš vyčistit sám .-)


jinak se to čistí klasicky,tj. stejně jako kdyby to vyhřívané nebylo....nastříkáš šampona odsáváš ho hned se špínou..zvládne i méně zdatný jedinec..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0873 sec,0.0311 z toho dotazů.