• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Kdo zná čalouníka?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
"N"
Odeslal: Friday 30 April 2010 - 21:42:24
Rád bych Vás poprosil zda někdo neví o dobrém autočalovníkovi,rád bych si nechal očalounit látkou horní část interiéru do černa.Jsem od Kolína.Děkuji Vám za odpovědi
Poslední odpovědi
"N"
Odeslal: Sunday 02 May 2010 - 18:10:20

Supe dík za dobrý tip a práce vypadá dobře."N"
Sup
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 20:32:46

"N" napsal ...

Jde mi o sloupky a strop teď a do budoucna bych chtěl interiér komplet de černa.

Tak to se mrkni do fotogalerie v tom odkazu. Jsou tam zabraný i sloupky a vypadá to celkem zajímavě. Pokud to nechceš čalounit vyloženě kůží, tak si myslím, že je to flockování velmi dobrá náhrada čalounění.
"N"
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 20:27:01

Jde mi o sloupky a strop teď a do budoucna bych chtěl interiér komplet de černa.
Sup
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 20:13:56

"N": vím sice o dvou čalounících, ale stejně Tě asi nepotěším. Reference neměl špatné ani jeden, ale osobně z nich neznám žádného. Navíc minimálně jeden pro Tebe bude asi dost z ruky, je z Lichnova (sev. Morava). Ten druhý je z Prahy, dělal (a snad pořád dělá) i pro Barrandov.
Mohl by si upřesnit, co myslíš pojmem "horní část interiéru"? Je to přístrojová deska, sloupky a strop? Díval ses taky na možnost flockování? Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1418 sec,0.0597 z toho dotazů.