• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: Prosím o radu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
joyn
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 19:25:02
Zdravím chtěl jsem se tu zeptat mám opel sintru 2,2 benzín r.v.97 ale buhužel mám špatnej motor mám možnost koupit motor ale vectry 2.16v je možny dát tento motor do sintry???? děkuji předem za radu
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 13:19:30

Nezapomente taky na legislativu, pokud ten motor nebude na chlup stejne typove oznacenej, nikdy neproleze normalne STK ani to neproda...
Mario02
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 13:08:01

ten motor co mám koupit tak mi dava i řidicí jednotku,,,,,mužete mi prosím vás poradit jaky motor bych mohl dát do Sintry vubec nevím jaky koupit.děkuji
WISAStar
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 11:56:12

Martas napsal ...

Kdyz nic jinyho budou mit uplne jinou elektroniku, urcite to nebude fungovat kdyz jenom prehodis motory.


Tak to je jasny, Jemu se snad jedna pouze o holy motor (zelezo)? Z omegy sem daval motor 2.2 do sintry a taky to slo... bylo vsechno jiny ale holy motory jsou stejny. Pouze u V6 chybelo na boku par der na drzaky ale taky to slo vyresit...
Martas
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 10:59:11

Kdyz nic jinyho budou mit uplne jinou elektroniku, urcite to nebude fungovat kdyz jenom prehodis motory.
Anonymní
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 10:54:44

jsem z Chomutova a ten motor mám jíd koupit až do Berouna každy mi řiká že do oplu jde jakí koliv
motor ale nejsem jistej abych se nespalíl
wisastar
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 23:58:56

motory maji pouze jiny zdvih
Legend
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 23:34:33

Tak to už by mohlo být problém, zrovna tam byly různé drobné rozdíly mezi 2.0 a 2.2, v tomto případě bych postavil auta vedle sebe a porovnal detailně motory.
Anonymní
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 23:11:30


je to Opel Vectra B 2.0 16V označení motoru X20XEV a moje Sintra má označení x22xe.. tak nevím
Anonymní
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 23:03:37

Legend napsal ...

Když bude mít stejné typové označení (asi Y22XE) tak jo. Jen bych pro jistotu zkontroloval, jestli jsou v bloku motoru všechny potřebné díry, ono se toho bude muset hodně použít z původního motoru, tj držáky, vana a tak. Já jsem třeba dával třílitr ze Sintry do Omegy a šlo to taky, tak ani v 2.2 bych neviděl problém proč by to nemělo jít.

Legend
Odeslal: Sunday 04 April 2010 - 21:52:51

Když bude mít stejné typové označení (asi Y22XE) tak jo. Jen bych pro jistotu zkontroloval, jestli jsou v bloku motoru všechny potřebné díry, ono se toho bude muset hodně použít z původního motoru, tj držáky, vana a tak. Já jsem třeba dával třílitr ze Sintry do Omegy a šlo to taky, tak ani v 2.2 bych neviděl problém proč by to nemělo jít.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0318 sec,0.0050 z toho dotazů.