• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Pružiny VEBE
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Friday 19 March 2010 - 21:11:28
Zdravim vsechny potreboval bych poradit. Uz jednou jsem to tu jaksi nacal a nedoresil jsem to, ale ted nadesel cas prezouvani na letni. Takze muj problem je ten, ze bych potreboval vedet jakej rozmer maji original pruziny na VEBE, sedan, X20XEV, 96r.v.. Zda se mi ze ji mam strasne vysoko. Dneska jsem zkousel od kamarada pujcene sportovni a jejich delkovy rozdil je znacky a meli by to byt 35-40mm dolu. Nevim tedy co mam vubec poridit za snizeni, protoze se nemuzu dopatrat co tam mam za pruziny podle cisla jsem je nenasel tlumice vepredu jsou jen oznacene 333 913 nebo nejak tak. Napsal jsem si i rozmery pruziny original predni a zadni 35cm, 40cm a snizene 25cm, 36cm. Prikladam i fotky jak to vypada a tedy prosim o radu co s tim. Kola jsou original BBS irmscheer. Dík

Odkaz
Odkaz
Odkaz
Poslední odpovědi
Michaelsson
Odeslal: Tuesday 09 April 2013 - 18:54:35

Pružiny z kombi jsem zkušebně objednal a srovnal jsem je, jsou o skoro 3 cm kratší, ač asi mají jinou tuhost...tak to vidím na vrakáč a z prvního vyššího zadku vyrvu celé jednotky...
auto
Odeslal: Tuesday 09 April 2013 - 13:00:06

zadní prožiny z kombajna 2.2dti? + adapter..tim ale dostaneš v realu tak 2-3cm..
Michaelsson
Odeslal: Tuesday 09 April 2013 - 09:47:28

Zkoušel jsem, pomohlo to akorát tomu, že nejde na dorazy, výšce vůbec...
Colommbo
Odeslal: Tuesday 09 April 2013 - 08:43:16

Probíralo se to tady u Omegy - distanční kroužky... Odkaz
Michaelsson
Odeslal: Monday 08 April 2013 - 23:26:08

Zdravím,
vím že tohle vlákno tady už visí nějaký ten pátek, ale jak tady popisoval Darry že potřebuje svou VeBe dostat dolů, tak já mám problém přesně opačný, potřeboval bych zadní pružiny nejlépe přesně takové jako měl Darry, mám VeBe 2.0i X20XEV, r.v.96, hatchback, z důvodů častého celkem dost naloženého kufru, šel zadek během roku a půl dost k zemi, protože jsem měl v předu prasklou pružinu, tak jsem koupit od Kayaby předek i zadek ale po výměně zůstal zadek celkem nepochopitelně ve stejné poloze, nešlo to nahoru snad ani o centimetr, i zadní kola zůstaly docela zešikma, jezdím na chatu po tankodromu a chytám spodkem, už nevím co s tím, budu vděčný za každou radu, nebo pokud by měl někdo na prodej i celé jednotky, nebo by chtěl auto k zemi vyměním za své, tlumiče po testu cca 60% a originál GM...děkuji pěkně.
qpc
Odeslal: Wednesday 29 September 2010 - 07:49:14

někde jsem asi před pul rokem narazil na nějaké adaptery,co přesně tohle nabízely,ale asi bych se s tim bál rozjet,přece jen tomusí znatelně ovlivnit stabilitu auta.A ty tlumiče by v té vytažené poloze asi taky nepracovaly optimalně..
Skaja
Odeslal: Tuesday 28 September 2010 - 20:26:04

Zdarvím vás OPELáci. Každej chce snižovat podvozek, ale mě by zajímal opak. Bydlím na Vysočině a zvýšení by mi bodlo, hlavně v zimě. Tak o 30-40 mm. Stačilo by dát jen nějaké podložky, nebo silnější pružiny?(jaké?) a co tlumiče? můžou zůstat stejné, nebo musí být delší? Díky zanázory a rady.
qpc
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 21:32:54

no vida,vypadá to tak akorát ..
Darry
Odeslal: Monday 05 April 2010 - 19:16:51

Zdravím pánové tak na to teda konečně došlo a výsledek uvidíte v odkazu níze. Neberte to jako machrování, nebo tak, ale já ji chtěl dovést ukázat již na sraz, ale nezadařilo se musel jsem focusem . Chtěl bych jeste jednou podekovat lidem co mi pomohli pri Generalni oprava X20XEV (viz clanek) a snad se nekomu budou nekdy hodit nejake moje fotky. Děkuju...

Odkaz

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0466 sec,0.0080 z toho dotazů.