• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Olej do automatu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
wisastar
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 01:09:41
Poradite nekdo kolik presne oleje do uplne prazdneho automatu? V manualu to neni. Automat mam venku tak to tam chci nalit jeste nez ho tam dam...
Poslední odpovědi
legionar
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 12:33:34

Tak to je super, že se najde i servis, který je solidní _;
darko
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 12:26:05

tak chlapi,dnes jsem nechal vyměnit ten olej v automatu u té otcové Omegy.Samozřejmě že v Kaps Kojetín.Trvalo to cca jedna a půl hodinky (byl nutný proplach).Technik zdělil že olej byl sice špinavý,ale na dně nebyly žádé usazeniny ani piliny.Ted jede auto podstatně svižněji a řadí v nižších otáčkách.Stálo to 3200 kč.Byla v tom 25% sleva (akce "Březen" sleva 25% na díly a olej).Za tu dobu co sme tam čekali tam přišlo 10 lidí na objednání opravy převodovky apod. Vystupování příjemné a profesionální. Vid Matesi... !_;
wisastar
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 16:30:53

Ja budu rad kdyz se to bude pohybovat do predu tak mozna budu neco zahrivat
mates
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 15:08:36

To je fakt... Na měrce v mé VecA byly dvě stupnice, na každý straně jedna...pro teplou a pro studenou převodovku. Někde jsem četl, že na zahřátí převodovky na provozní teplotu je snad potřeba 20km...ale to nevím jistě
JardaB
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 15:06:01

Jeste jedna finta, kontroluj hladinu, az bude olej zahraty, jinak je ho tam moc, dokonce mi kus uteklo tou odvzdusnovaci hadickou a zas.alo motor - pak jsem zatepla vypustil pres litr Jinak odhad, jak jsem ti psal, kolem 7l.
Legend
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 14:53:42

Postup od Matese je naprosto dokonalej _; a já bych dodal, že se to dá lít i tou hadičkou co je poblíž sání, teče to pomalu, ale je to dobrý, když není po ruce stříkačka.
wisastar
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 13:42:17

Nahore mam nejakou hadicku.. asi odvetrani. tim by to neslO ?
mates
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 09:01:30

Koukni se tutok druhej příspěvek odvrchu...
legionar
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 08:50:52

mates už psal že to tady někde je , tak hledat a najdeš

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0339 sec,0.0079 z toho dotazů.