• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: jak vytahnou radio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tonnydenny
Odeslal: Tuesday 05 January 2010 - 00:19:54
Jak vytahnout radio z oemgy C 2000r byli tam 4imbusove sroubecky ty jsem vykroutil ale porad to drzi nejaka rada prosim
Poslední odpovědi
tonnydenny
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 13:29:37

je venku byl to boj sundal jsem tlacitka vyhrevu sedacek a odkroutil jsem sroubky pod radiem slo to docela v pohode z boku...dole to drevo pod popelnikem jsem roztrihl na pul tak jsem sem si to mohl po bohach vyhnout a odkroutit zbyvajici sroubky a cele radio i v tom uchyceni vytahl ven ...Kapitola sama o sobe byla vytahnout ty tlacitka z toho dreva z vnitrni strany...Byl to boj jak jsem napsal ale odmenou mi bylo 56kc ktere jsem nasel za popelnikem..U me v aute popelni vzdy slouzi jako penezenka nekde v palube by jeste melo byt tak 50kc co mi tam popadali

DIky vsem za rady a pokud by jste chteli nekdo nejake dily z toho auta hodne toho mam na aukru /stribrna omecka)je tam i na me kontakt jeste jednou DIKYYY
tonnydenny
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 09:53:41

ja to rozebiram na dily bez kapoty narazniku asi jezdit nebudu
Martas
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 09:37:47

20 prispevku o tom jak vytahnout radio ... Kdybys to odvez do servisu (ty hacky ma dneska kazdej nejenom autorizak) uz jsi to mel davno ... no ono rychlejc bys to mel i kdyby sis je objednal postou.
Legend
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 09:21:55

Tak to nejspíš nepůjde, jako první se musí vyndat rádio. Když vyndáš tlačítka vyhřívání sedadel, tak tam jsou šrouby, které drží to dřevěné obložení, tak jedině, že bys to dřevo někde rozlomil, tak by šlo vyndat přes rádio a potom už bude přístup k rádiu ze všech stran.
Stejně je nejlepší vyndat rádio jako první, v tom nemůže být takový problém, navíc když už jsi vyndaval hodně rádií před tím. Pokud to není verze s navigací, tak bych ho stejně už asi dávno rozsekal:-D Ale zkus při tom vyndávání vždycky podpáčit jednu stranu předního panelu šroubovákem a současně zapíchávat něco do těch direk, když už ta jedna strana povyleze třeba o půl cm tak už je to v pohodě, pak uděláš to stejné ještě na druhé straně a musí jít ven.
tonnydenny
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 22:32:46

tak nejde to prava dirka nahore uz nereaguje vubec strcim tam drat a zadny tlak nkde to nezadrhne do levych direk to pro zmenu nejde narvat skoro vubec neco se tam pos..o potrebuju nahradni plan da se nejak sundat cela ta stredova konzola ? Uz na to nemam nervy stejne budu muset zhodit celou palubu za chvili bude mi to treba rezat auto na kusy uz mi to zavazi v garazi....Jak sundam tu stredovou konzoli tak uz to tam nejak vyrvu to neni mozne ze tyden vytahuju blbe radio
tonnydenny
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 09:07:21

JOB- !!(a) _; rikas ze tim uz to pujde jo?
JOB
Odeslal: Thursday 07 January 2010 - 23:19:26

Odkaz !!(a)
tonnydenny
Odeslal: Thursday 07 January 2010 - 22:34:38

zitra vemu elektrody ty jsou pevne a ohnu si je jak mate na odkazech a neni mozne ze to nepujde jeste zadne radio semnou tak neje...o (ner! !!(a)
Csala
Odeslal: Thursday 07 January 2010 - 18:33:07

Ano, tie konektory to celkom slusne drzia. Ale zaklad je odistit tie zapadky, najlepsie vsetky styri sucasne. S radiom je dobre viklat zlava doprava a sucasne vytahovat. Ak ti povoli aspon jeden roh radia, vtedy zistis, ako mas postupovat dalej. Ak sa ti to podari vybrat, tak po druhy krat to uz pre teba bude hracka. Samozrejme, ze original naradie je najlepsie, ale da sa to aj s dratmi, lenze vtedy musis tahat za predny panel radia a mozes ho poskodit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0569 sec,0.0296 z toho dotazů.