• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka :: Re: prevodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Karel
Odeslal: Thursday 22 October 2009 - 08:06:31
Mám problém s astrou clasik F 99 1,4 s kterým si neví rady ani servisy. Při klidné jízdě na 5. rychlost náhle jako by vypadla rychlost a přestane se přenášet výkon na kola. Všechny rychlosti jdou bezproblémů řadit, spojka taky vypadá normálně, klouby v pořádku, motor funguje normálně, poloosy nejsou vypadlé akorát auto nejede. Když vypnu motor, zařadím rychlost a auto potlačím kousek dozadu, vše se srovná a funguje +- 1000 kn bez problémů. Pak se závada opakuje
Poslední odpovědi
Karel
Odeslal: Friday 23 October 2009 - 07:46:55

Dobrej nápad, ale diferák je vlastně taky převodovka, takže jsem došel k názoru, že než se trápit a jezdit max. do 3 km od baráku abych případně došel pěšky domů, raději koupím za 2000 Kč. starší jetou převodovku a prostě jí vyměním. Pak tuhle mrchu budu v klidu pitvat a to zcela bez narkózy. aby si to do sešrotování dobře pamatovala. že nemá dělat bejkárny.
Martas
Odeslal: Thursday 22 October 2009 - 11:43:15

No mozna bych zkusil az se to stane zvednout predek a zatocit jednim kolem aby se vyloucila porucha diferencialu (druhy by se melo tocit opacnym smerem).

Osobne to vidim na prevodovku, spojka by se po couvnuti nechovala jinak.
Karel
Odeslal: Thursday 22 October 2009 - 11:37:31

Ano rozumíš dobře. Všechno funguje, akorát stojíš na místě. Auto popotlačím metr dozadu a vše funguje tak jak má. Stále přemýšlím co se v převodovce může posunout, aby nebyly poháněné poloosy a nic mě nenapadá. (To jsem v ČZ 5 let auditoval benně 3 převodovky do felicií)
Lhex
Odeslal: Thursday 22 October 2009 - 10:24:10

bez vyndání a rozebrání převodovky si IMHO asi těžko někdo bude vědět rady..
Každopádně doporučuju nejezdit daleko, radši vůbec - taky mi šlo u fiata špatně řazení a ruplo to definitivně až v 9večer 130km od domova..
Martas
Odeslal: Thursday 22 October 2009 - 08:14:17

Rozumim tomu dobre ze to prestane jet (motor bezi) ale at zaradis cokoliv tak se to nehne ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0383 sec,0.0130 z toho dotazů.