• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Oskar vectra šlus
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Oskar
Odeslal: Wednesday 26 August 2009 - 18:00:02
Ahoj klucííííííí vím moc dobře že to jsem nepatří ale prodám buď v celku svoji VB a nebo ji rozprodám po dílech .Víte jaký jsem blázen a co jsem do ni všechno koupil teď už ji stačí dát jen do lakovny a složit interér a je z toho auto jako prase ....aaale mě už to nebaví . Takže je to rok 96 X20XEV, suprový motor,komplet předělaná na facelift,snížená,od katu mám udělaný komplet nerez duplex vyfuk , predni spoiler irmscher, zadni facelift plus podspoiler irmscher s dodělanou druhou dírou na výfuk,xenony,tříramenný kožený volant s airbagem a ovládáním rádia - tenkrát mi ho sháněl Steve .sportovní sedačky s tim výsuvným podprdelníkem však víte, dodělaná digi klima, komplet v elektrice,stavitelný volant ,BC, TC,sport . prahy , mračítka, zadní kšilt,zamračená zadní kapota, zatazene listy na dverich a blinkry s blatniku predelany do zrcatek , krásné zadní světla, ještě mám na domontování tempomat, plechace na zimakach, 16´´ alu kola DEZENT F matny titan s pneu 205 na 55 komplet temer nejety, jeste jeden motor jako nahradni, komplet udelane brzdy atd atd atd kdyby nekdo neco chtel napiste mi na email Email nebo mi nechte SZ. Auto muzu nastartovat je na znackach a platim na nej porad pov.ruč i když už tři roky nejela po silnici
Poslední odpovědi
Oskar
Odeslal: Friday 23 October 2009 - 07:12:12

ahoj kluciiiiii tak z vectry mi toho uz moc nezbyva ale jeste tam mam motorove dilce,digi klimu a ten nerez vyfuk kdyby nekdo neco potreboval ozvete se urcitese na cene dohodneme
z0diaC
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 12:20:22

steve napsal ...

z0diaC napsal ...

steve napsal ...

Já bych vzal ten volant ,dám ti za něj 500kč !!(a) _;



nic nebude Steve !! .... volant beru já ! - jak jsem psal ....jsem první v řadě ... pošli mi cenu volantu v SZ ... nějak se domluvíme !

takže jsi se opravdu rozhodl prodat to po dílech ? náházej to i na aukro ... tam se dají prodat díly za dobré ceny


....se nerozčiluj (ner! ,bylo to myšleno ironicky,já ho v autě mám origo a u spolejezdce zatím není třeba _;

rejpal jsem protože jsem ho kdysi sehnal Oscarovi já!!!!!!!!!!!!!!!!!! !Pj:


ale chytnul si na poprvý...paráda !!(a)




vždyť já se nerozčiluju .... všiml jsem si později,že tam nemám smajlíka ... vím,že máš ten samý volant ... a i to,že jsi ho Oskarovi sháněl ... to já jen,abych se Oskarovi připomněl
steve
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 11:53:55

z0diaC napsal ...

steve napsal ...

Já bych vzal ten volant ,dám ti za něj 500kč !!(a) _;



nic nebude Steve !! .... volant beru já ! - jak jsem psal ....jsem první v řadě ... pošli mi cenu volantu v SZ ... nějak se domluvíme !

takže jsi se opravdu rozhodl prodat to po dílech ? náházej to i na aukro ... tam se dají prodat díly za dobré ceny


....se nerozčiluj (ner! ,bylo to myšleno ironicky,já ho v autě mám origo a u spolejezdce zatím není třeba _;

rejpal jsem protože jsem ho kdysi sehnal Oscarovi já!!!!!!!!!!!!!!!!!! !Pj:


ale chytnul si na poprvý...paráda !!(a)
JardaB
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 08:56:03

Tak ta cenovka u Subaru je fakt hezka, no servisne to bude asi jinde nez Opel, zvlast v autorizaku. Znamy takove auti ma a lehce tuknuty blatnik o zavej prisel pojistovnu na 70, to je hned...
mates
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 08:43:27

vrgadaa napsal ...

ale, obavam se, ze bych nebyl schopen za 7 let do noveho auta nasypat 400 000 do oprav

Přesně tak... Nechápu, jak se auto, který se drží na špici v testech spolehlivosti, mohlo takhle kakat (chtěl jsem napsat srát, ale je to sprostý... )
z0diaC
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 07:51:56

steve napsal ...

Já bych vzal ten volant ,dám ti za něj 500kč !!(a) _;



nic nebude Steve !! .... volant beru já ! - jak jsem psal ....jsem první v řadě ... pošli mi cenu volantu v SZ ... nějak se domluvíme !

takže jsi se opravdu rozhodl prodat to po dílech ? náházej to i na aukro ... tam se dají prodat díly za dobré ceny
vrgadaa
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 04:42:21

ja obcas posilhavam po subaru
Odkaz
Motor 154 kw, r. v 8-2002, naj. 330000 km, koupeno nové v čr po 1. majiteli v plné výbavě včetně kůže, veškerá servisní dokumentace + servisní kniha, opravy po dobu 7 let za 400 tis. ,poctivé kilometry žádné nesmysly, nehavarované, perfektní stav, prosím volejte pouze Vážní zájemci.
....
ale, obavam se, ze bych nebyl schopen za 7 let do noveho auta nasypat 400 000 do oprav, takze zustavam i nadale verny oplu:-)
Oskar
Odeslal: Sunday 04 October 2009 - 23:14:08

Steve já vím a ty taky moc dobře víš že jsem to myslel vážně s kupoval jen to nejlepší , To tady hromadu posměváčků nechápe .Ale už jsem z opla vystřízlivěl
steve
Odeslal: Sunday 04 October 2009 - 20:19:01

To né....jen mě zaráží,že při tvém nadšení o překopání VeBe to vzdáváš,dej to do nějakého funkčního stavu a nech si to,bude to pěkné,když to dáš do laku,motor říkáš ok,tak to dodělej tu práci ti nikdo nezaplatí a auto taky ne _;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0806 sec,0.0349 z toho dotazů.