• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Návod na demontáž prístojové desky - OMEGA C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
DAWE
Odeslal: Sunday 26 July 2009 - 18:50:02
Dobrý den, jedná se o Omegu C 2,2 DTi rv.2001
Po case mi odešlo podsvetlení na otáckomeru a teploty vody --> "foto"
Prosím Vás nejakou podrobnejší radu jak prístrojovku vyjmout a vymenit vadnou žárovku. Ideálne pokud nekdo máte zkušenost s touto výmenou treba za LED, radu uvítám (jaký LED,popr. jaký odpor k LED,atd...)

Co sem našel já, tak návod na Vectru B, kde palubovka vypadá hodne podobne "odkaz" jenom bych potreboval ujistit, že vše souhlasí a mužu to tak aplikovat i na Omegu?
1. je nutné pri výmene odpojit i baterii kvuli airbagu?
2. jak vyjmout ofuky z palubky? Když sem kuchal omegu A,tak bylo potreba je dát do vodorovné polohy a šroubovákem silou vydloubnout...je i na C stejný zpusob vyjmutí?

Prošel sem kompletne: Omega interiér,Omega tuning,Omega ostatní a samozrejme; vyhledávání...a nikde sem žádný PODOROBNÝ návod (natož s foto) nenašel, jenom pár príspevku nejasnymi radami

Jesi nekdo z Vás ví jak na to a poradí,tak výmenu kompletne zdokumentuju (i s foto) a vložím zde na web, at se už toto téma nemusí rešit

Otázek sem položil až moc, tak snad me neukamenujete

predem díky za odpovedi
DAWE

Poslední odpovědi
DAWE
Odeslal: Friday 31 July 2009 - 00:12:05

Se svítivostí a malým rozptylem sem taky bojoval.
Nakonec koupeno v GM Elektronic -->LED<--

U me mám 6 techto LED....2 LED paralelne na konektor s 560R,díky tomu že tam sou dve tak je mužeš nasmerovat kam potrebujes
--> konektor 1 <--
--> konektor 2 <--
chenar
Odeslal: Thursday 30 July 2009 - 15:14:23

DAWE napsal ...

Velice díky za odpovedi,je to presne jak ríká Legend "práce na chvilicku"

Ale když už mi to leželo na stole tak sem tam místo žárovek priletoval 6 vysoce svítivých bílých LED s 150° rozptylem svetla a hned pristojovka vypadá o 5 let mladší !!(a)

P.S. jak sem slíbil,návod na vykuchání prrstrojovky v co nejbližší dobe dodám


ahoj dal bys typ na ty vysoce svitive diody s 150° rozptylem svetla? ja uz totiz vyzkousel dost diod a stale nejsem spokojen se svitivosti.. předem diky
DAWE
Odeslal: Thursday 30 July 2009 - 00:34:46

Velice díky za odpovedi,je to presne jak ríká Legend "práce na chvilicku"

Ale když už mi to leželo na stole tak sem tam místo žárovek priletoval 6 vysoce svítivých bílých LED s 150° rozptylem svetla a hned pristojovka vypadá o 5 let mladší !!(a)

P.S. jak sem slíbil,návod na vykuchání prrstrojovky v co nejbližší dobe dodám
KopA
Odeslal: Monday 27 July 2009 - 23:04:19

ad. 1. Když nebudeš oddělávat volant což bys podle Legenda neměl tak není potřeba odpojovat baterku.

ad. 2. Nevím - Legend určitě ví.
Legend
Odeslal: Sunday 26 July 2009 - 21:27:50

Takže: vydloubnout prostřední výdechy, pod nima jsou 2 šroubky, potom se odejme rámeček a tak je další šroubek, co drží budíky. Potom otočit volant doleva o 90°, vyjmout krytku a šroubek, potom o 90° doprava, vyjmout krytku a šroubek, dále sejmout horní kryt obložení volantu. Potom dát volant do spodní polohy a je vidět poslední šroubek držící budíky, potom už se jen odjme palý plastový díl, nevím jak ho nazvat a pak už jen vyjmeš budíky ven, odpojíš konektor displaye a je to venku. Práce na chviličku, ale třeba se to někomu hodí...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0531 sec,0.0183 z toho dotazů.