• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Nastavení servisních kilometrů
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Ladio
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 10:56:22
Nevíte někdo náhodou jestli se u VB nedají nějak nulovat nebo nastavit servisní kilometry bez napojení na PC diagnostiku? Předem děkuji........
Poslední odpovědi
Ladio
Odeslal: Thursday 09 July 2009 - 23:34:10

Lidi nebudete věřit, ale kontrolka se rozsvítile po výměně oleje v servisu. Včera jsem přišel na to , že mi v servisu přelili olej přes horní rysku. po odčerpání asi svou deci oleje kontrolka zhasla a je vše v pořádku. Autřo je na můj vkus až moc chytrééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martas
Odeslal: Tuesday 07 July 2009 - 06:33:20

Je to v tomhle vlaknu uz 2x popsano - Na diagnostiku (kontrolka znamena poruchu kterou vyhodnotila ridici jednotka (na motoru, na prevodovce, immobiliser atd ....)
vectra B 2.2i r.2000
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 22:51:28

mám ten samej problém,od včera se za jízdy
rozsvítí kontrolka se symbolem autíčka s montážním klíčkem,taky nevím co to je,mam najeto130 000km,nemate nekdo manual na tento tip????před dík Email
Ladio
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 21:35:29

Fakt je to VECTRA B rok 2001 limitovaná edice 2000 motor osmnáctistovka 92 kW. Jinak auto jezdí absolutně bez problému...............
Martas
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 20:40:04

A fakt se jedna o Vectru B ?
Tuhle kontrolku mela az Vectra C nebo Astra G ....

Navic tahle kontrolka znamena poruchu kterou nacetla ridici jednotka (na motoru, na prevodovce, immobiliser atd ....)

To ze mas navstivit servis na prohlidku je zobrazovano na display napisem Insp.
Ladio
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 20:30:42

Svítí kontrolka se simbolem Autíčka s montážním klíčkem a bylo mi řečeno že se jedná o servisní prohlídku. Mám to auto jen dva měsíce a tek nevím.
Martas
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 14:54:41

Mam mozna hloupou otazku ....

Tobe Vectra B nekde pise ze mas jet do servisu ?
legionar
Odeslal: Monday 06 July 2009 - 14:47:34

podle mého budeš potřebovat diagnostiku

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1503 sec,0.1254 z toho dotazů.