• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: palubní počítač
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
joskabur
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 10:48:12
Ahoj všichni. Mám Vectru C,výroba 12/03. Nejde,nebo neumím zapnout BC. Nevěřím tomu,že by tam nebyl. Ať mačkám co chci,pořád se ukazuje upozornění na povinnost řidiče,nebo všelijaké možnosti radia. U ovládání tempomatu oproti manuálu není jedno ovládací tlačítko. Takže nemá palubní počítač,nebo je odpojený,nebo ho neumím zapnout. Díky za rozluštění pro mě záhady.Joskabur
Poslední odpovědi
Kuba Vrctra C
Odeslal: Tuesday 01 October 2013 - 17:25:08

ahoj mam Vectru C 2.0 T gts 2003 a mam problem s palubnim PC a radiem kdyz vlezu do auta a zapnu radio tak vse bezi jak ma i palubni PC ale jak otocim klickem tak se vse zacne vypinat a sekat.pocitas jenom blika a radio hraje prerusovane tak po 5 vterinach pak najednou tak po 20 min. zase vse zacne bezet ale kdyz vypnu klicek a pak zase zapnu tak jsem tam kde jsem byl.nevit prosim nekdo cim by to mohlo zhruba byt??predem mockrat dekuji
Delfin
Odeslal: Friday 03 July 2009 - 12:13:44

Ahoj,
tak jsem se objednal do Opla. Nemám z toho dobrý pocit. Za světla (diodový) na denní svícení si účtují 2400 Kč (jen ty světla), prý to jsou jediný homologovaný __;
K BC se vyjádřili v tom smyslu, že se na to podívají, nicméně mé auto už jednou viděli a konstatovali, že se BC nehlásí, tak nevím
D.
Delfin
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 23:47:35

Ano vypadá, taky jsem měl radost
Nicméně napadá tě něco, co by mohlo být zádrhel?
D.
Legend
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 23:43:37

To vypadá dobře, teď bych zkusil zajet do Opelu a tam už by to měli umět oživit.
Delfin
Odeslal: Thursday 02 July 2009 - 23:41:01

Tak jsem to nafotil, a myslím, že to je dobrá zpráva. Dle mého názoru jsou to čidla a dokonce od nich vedou kabely:-)
Odkaz
Takže "jen" oživit BC?
D.
Delfin
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 22:06:38

Delfin napsal ...

Díky, do motorového prostoru mrknu zítra. Volné konektory by měly být kde, prosím?
D.

__; Jasně volné konektory u těch nádržek __;
D.
Delfin
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 22:04:20

Díky, do motorového prostoru mrknu zítra. Volné konektory by měly být kde, prosím?
D.
Legend
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 21:47:32

Řekl bych, že to půjde, tady jsem našel náhodně fotku na googlu Odkaz Je to prakticky stejný display, jen je to asi focené s rozsvícenýma světlama. Pro jistotu se podívej do motorového prostoru, jestli bude vidět třeba čidlo hladiny na expanzce vody nebo nádržce ostřikovačů, případně třeba volné konektory. Nevím, jak přesně to je u VC přístupné, pokud budou v autě připravené kabely, tak už není problém něco dokoupit.
Delfin
Odeslal: Wednesday 01 July 2009 - 21:46:15

A pouštím to tímhle:-)
Odkaz
D.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0462 sec,0.0179 z toho dotazů.