• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Demontáž madla-kliky atd
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Dveře OB
Odeslal: Wednesday 20 May 2009 - 20:13:02
Tak bych zase jednou potřeboval poradit. Dávám do omáčky nové repro, kromě klasického problému s napasováním repráčků jsem narazil ještě na jeden. Teď když mám sundaný tapecy, tak pod něma je taková ta hnusná folie, přilepená na dveře. Tak jsem si říkal že ji sundám a nahradím něčím vhodnějším, našel jsem v práci ve skladě jakousi takovou "deku", ideální matroš na odhlučnění dvěří, ovšem nejdřív potřebuju sundat vlastně celé madlo+páku otvírání. Vlastně ten kus plastu co tam zůstane po sundání tapecírungu. Našel jsem tam jen jeden šroubek, ten jsem demontoval, ale drží to furt, tuším že na táhle asi, ale nevím jak to povolit nebo něco abych to nezkurvil. Díky za radu.
Poslední odpovědi
mates
Odeslal: Thursday 21 May 2009 - 10:42:44

JardaB napsal ...

...kdyz tam bude ficet vitr, budou se dit veci

A nebo když ti ta "deka" nasaje vlhkost při dešti nebo v myčce...pak to zatuchne, to bude smrádek
JOB
Odeslal: Wednesday 20 May 2009 - 21:00:58

Tady je to trochu vidět,teď si ,ale nepamatuju jestli je ten zobáček, co to drží, nahoře nebo dole.

JardaB
Odeslal: Wednesday 20 May 2009 - 20:58:19

Tak ta folie tam neni kvuli hluku, ale kvuli vodo a vzducho tesnosti - tak ze bacha, kdyz tam bude ficet vitr, budou se dit veci
JOB
Odeslal: Wednesday 20 May 2009 - 20:53:00

Nevím přesně jestli myslíme oba to samé ,ale madlo předních dveří sundáš tak že opatrně vydloubneš krytku u páčky otvírání a pak takovou tu ozdobnou békovinu přímo na madle.Tím se dostaneš celkem ke třem šroubům.To platí pro OB u OC to bude asi trochu jiný.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0735 sec,0.0470 z toho dotazů.