• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Čím zalepit benzínovou hadici ?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Insan!ty
Odeslal: Wednesday 22 April 2009 - 20:56:35
Ahoj, když se má něco pos... tak samozřejmě v tu nejméně vhodnou chvíli.. Žena má každým dnem rodit a před pár miunutama jsem si všiml, že mi kape celkem hodně benzín z auta.. Vectra B Caravan, z tankovacího hrdla jdou dolů dvě plastové trubky, na které se napojují dvě gumové hadice, které vedou nejpravděpodobněji do nádrže. A ta tenčí, asi odvětrání, je popraskaná a benzín z ní kape co dvě sekundy.. Kdybych ji chtěl vyměnit, tak asi musí nádrž dolů (která je samozřejmě zrovna plná, proto teče) a bůhví co ještě a stejně na parkovišti to neudělám.. Do servisu to teď dát nemůžu. Jde to něčím nouzově zalepit? Třeba vulkanizační páskou? Je něco, co by benzín nerozežral?
Poslední odpovědi
TOMdesign
Odeslal: Friday 24 April 2009 - 10:26:14

já jsem trubičku lepil normální elektrikářskou izolačkou a drží to už 4 roky.....
qpc
Odeslal: Thursday 23 April 2009 - 13:30:04

a silikonová stahovací páska?
JardaB
Odeslal: Thursday 23 April 2009 - 08:38:51

Tak jestli je popraskany jen kousek, tak ji pod tim zmackni, ufikni a ucpi, pripadne nastav jinou hadici pres trubicku atp... Na oblepovani moc neverim, benzin sezere skoro vsechny bezne lepici materialy, tu vulkanizacni pasku jsem teda nezkousel....
Insan!ty
Odeslal: Thursday 23 April 2009 - 07:56:35

No izolepa hned prosakuje.. A vulkanizační pásku jsem neměl, dneska koupím a zkusím tím.. Bych třeba jen ten popraskaný kousek řízl a nastavil, ale to by v tom nesmělo být 60 litrů benzínu __;
Martas
Odeslal: Thursday 23 April 2009 - 07:50:59

Pokud jde o par dni nez to opravis treba vymenou hadicky, tak klidne pouzij i Izolepu nebo jakoukoliv "umelohmotnou" pasku.
Legend
Odeslal: Thursday 23 April 2009 - 07:32:15

Vulkanizační pásku bych klidně zkusil, píšou na ní, že se dá použít i na vodní okruh a tam je i tlak, ten v nádrží prakticky není, benzín by to neměl rozežrat.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0797 sec,0.0138 z toho dotazů.