• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra tuning :: Re: Mračítka přes světla
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jirka11
Odeslal: Tuesday 17 March 2009 - 11:01:33
Ahoj opláci, mám opela tigru 96 a píši do této poradny proto abych se dočkal rychlejší odpovědi.
Chci si dát zpět na tigru mračítka na přední světla, myslíte že s tím budu mít problémy přikontrole policie?U STK jsem si je musel odlepit, byl jsem k tomu nucen jinak bych neudělal STK:-( Myslíte že když mi budou zakrývat především dálkové světla mohu s tím mít problémy při kontrole policie?
Děkuji
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 22 March 2009 - 17:41:19

Sirius napsal ...

Ja sem dal mračítka na Vectru B a uz me staveli i policajti a koukali na to a nic, na STK taky bez problemu, bal sem se toho dost az me prekvapilo ze nikde problem, je teda fakt ze ty mracitka sou (co se vyrabej na VB od mattiga) tak dobre reseny ze zakryjou jenom takovou tu horni cast, ktera nema vliv na funkci, takze i kdyz zajede s tim merakem pred svetlomet tak nic nesteluje a rekne ok.


jo,tyhle ale neloněj žádnej světlomet..
Sirius
Odeslal: Sunday 22 March 2009 - 12:45:42

Ja sem dal mračítka na Vectru B a uz me staveli i policajti a koukali na to a nic, na STK taky bez problemu, bal sem se toho dost az me prekvapilo ze nikde problem, je teda fakt ze ty mracitka sou (co se vyrabej na VB od mattiga) tak dobre reseny ze zakryjou jenom takovou tu horni cast, ktera nema vliv na funkci, takze i kdyz zajede s tim merakem pred svetlomet tak nic nesteluje a rekne ok.
legionar
Odeslal: Wednesday 18 March 2009 - 11:19:05

nebudou rozlišovat, jestli mračítko sloní jen kousek nebo půl světla. Nemáš ates, máš problém to je jejich moto.
Jirka11
Odeslal: Wednesday 18 March 2009 - 09:57:59

Jasně chápu, ale stejně když dálkové přes den stejně nepoužívám a chytnou mě přes den tak si ale s tejně myslím, že je to nesmysl aby mě za to pokutovali...Ne???
qpc
Odeslal: Tuesday 17 March 2009 - 14:42:45

No,ty ,co maj homologaci,tak světla nezakrývaj,píšeš že ti krejou část dálkových světel,obával bych se té pokuty Nebo tě to nechaj sundat,protože to máš nezpůsobilé..
legionar
Odeslal: Tuesday 17 March 2009 - 11:09:09

Zdary
Záleží na jakého poldu narazíš. U někoho ti to asi projde ale spíše bych řekl, že to neprojde pokud nebudeš mít atest. Zjistil jsem, že policie docela po tuningu jde a když staví mě tak mám hodně co vysvětlovat a hlavně chtějí vydět na vše papír.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0657 sec,0.0235 z toho dotazů.