• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Po delším stání nechce brzdit
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
telleke
Odeslal: Monday 23 February 2009 - 19:59:42
Ahoj
Mám takový problém s brzdama. Když nechám auto pár dní stát, třeba v pátek přijedu z práce, celý víkend se ani nehne a v pondělí ráno jedu do práce, tak to nechce brzdit. Dupnu na brzdu, pedál jde tak do 3/4 dráhy a auto skoro nebrzdí. Když to párkrát jakoby prošlápnu, začne to opět brzdit jako zběsilé. Kapalina se neztrácí, brzdy jinak fungují jak mají. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Auto: VeA, c20ne, rv 93, kotouče vpředu i vzadu.
Poslední odpovědi
Strejda
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 09:21:05

Mne se stalo neco podobnyho. Rano jsem vyjel z parkoviste a na krizovatce jsem to malem neubrzdil. Posilovac asi vubec nezapracoval. Po par zabrzdenich se to rozchodilo a uz asi mesic v pohode. Tenkrat to auto stalo jen pres noc, teplota kolem nuly, brzdovka byla menena v oplu pred rokem.Mam trochu podezreni na nejaky ty tesneni v posilovaci, protoze pri povolovani brzd. pedalu se uz dlouho ozyva slabe zasyceni, neco jako u nakladaku. Jo a jeste si vzpominam, ze jsem to mel tenkrat zaparkovany pravou stranou asi o ctvrt metru vys. Nevite nekdo, jestli se ty tesneni v posilovaci daji vymenit anebo klasicky jen cely posilovac? Dik. Zafira Y20DTH.
telleke
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 13:50:10

Dobře. Nechám vyměnit brzdovku a tedy i odvzdušnit brzdy. Díky
Richec
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 12:53:49

Osobně si myslím,že máš zavzdušněný brzdy. Takže jak píše JardaB a dada
JardaB
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 08:08:55

Tohle ale spis vypada, ze tesneni na brzdovem valci (u pedalu) uz jsou unavena a trva jim, nez se dostanou tlakem do spravne formy. Nebo je to mozna i nekde zavzdusneny.
dada
Odeslal: Monday 23 February 2009 - 23:26:50

vyměnit brzdovku, odvzdušnit brzdy, některé kotouče rády oreznou, pak to taky na párkrát trvá než se obrousí

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0544 sec,0.0090 z toho dotazů.