• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: opěrky hlavy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
watchi
Odeslal: Sunday 25 January 2009 - 13:57:18
nemate nekdo prosim zkusenost se sundanim hlavovych operek na zadnich sedackach u omegy b r.v. 2000? daji se sklopit stisknutim cudliku pod nima. ale ja je chci dat ven kvuli potahum. diky
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 14:50:28

1850l ma VeCe po strop pri sklopenych sedadlech, v tom pripade ma Insignia opravdu jemom 1530l, pokud beru sklopena sedadla po vysi sedadel/plata je to jiz 1070/1030 ve prospech VeCe a pokud se bavime pouze o zavazadlovem prostoru tak je to 530/540 tentokrat ve prospech Insignie.

U lednice je to relativne jedno, tam celkem nehrozi ze se to prez sedadla prehrne do kabiny.
Lukas
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 14:43:01

No nevim, Vectra ma 1800 litru a Insignia kolem 1500 litru, jestli se muze neco vozit nad plato-to bude treba vysvetlit tem co v tom vozi tu lednicku...
Martas
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 13:44:57

Lukas napsal ...

Ptak vymysleli Insignia sport tourer-ten ma dokonce o hodne mensi kufr nez Vectra.


Jestli to nebude proto ze je to sportovne ladene auto .... mimochodem ma to i v nazvu SPORTS Tourer.

A ten kufr je mensi jenom na vysku, litrove (tedy po "plato", vys se stejne nesmi nic vozit) ma stejny obsah jako VectraC.
Lukas
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 13:11:57

Presne tak, prostor za prednima sedackama se da potom spatne vyuzit. Jdou tam nastrkat jen drobnosti, ale napriklad box na naradi uz tam kvuli tem operkam strcit nejde. A jelikoz si konstrukteri u Opla rozhodne nemysli, ze bychom v tom meli vozit lednicku tak vymysleli Insignia sport tourer-ten ma dokonce o hodne mensi kufr nez Vectra.
Jinak co se tyka spani, na to tam strkam 10 cm molitan a spi se celkem dobre. Nevyhodou je, ze na Omegu nejsou protipruvanove plexi a proto nejde vetrat za deste.
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 10:17:09

no tak misto pak neni stejny, pac jsem do ty mezery nahazel pred sklopenim sedacek bordel, co jsem mel ruzne po aute (igelitky a tak a pravda i ty operky hlav jsem tam na zem hodil:-)
...
kinder nakladak je dobry, mam vyzkouseno, ze se tam da i spat, ikdyz zadnej komfort to teda neni
JOB
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 07:30:38

vrgadaa napsal ...

zrovna vcera jsem prevazel kolegovi kombinovanou lednicku s mrazakem do ekodvora. Tj. vytahnout operky zdanich sedadel sklopit sedadala, polozit deku, naklopit lednici, zasunout a behme 5minut odjezd malym nakladakem. Chcete rici, ze v ramci zdokonalovani vozu opel, uz nejde u karavanu v ceckovem facelistu udelat jednouduse rovnou loznou plochu, nebo jen po vylepseni flexkou?


Jardo místo je pořád stejný,ale problém je že opěrky se schovají do toho prostoru mezi přední a zadní sedačkou u nohou a už tam nic nedáš.Jinak je to pořád Kinder kamion
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 24 June 2009 - 06:44:54

zrovna vcera jsem prevazel kolegovi kombinovanou lednicku s mrazakem do ekodvora. Tj. vytahnout operky zdanich sedadel sklopit sedadala, polozit deku, naklopit lednici, zasunout a behme 5minut odjezd malym nakladakem. Chcete rici, ze v ramci zdokonalovani vozu opel, uz nejde u karavanu v ceckovem facelistu udelat jednouduse rovnou loznou plochu, nebo jen po vylepseni flexkou?
JOB
Odeslal: Tuesday 23 June 2009 - 21:39:41

Lukas napsal ...

Ano Jobe, jses velmi blizko, toto dilema resim uz asi 20 let, jestli dodavku nebo kombi. Zatim byl vzdycky vitezem kombik.

Já to znám,taky jsem donedávna huntoval kombíka ,ale už jsem pořídil dodávku a je klid. _;
Lukas
Odeslal: Tuesday 23 June 2009 - 21:16:40

Ano Jobe, jses velmi blizko, toto dilema resim uz asi 20 let, jestli dodavku nebo kombi. Zatim byl vzdycky vitezem kombik.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0579 sec,0.0297 z toho dotazů.