• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: central na do omega b
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
t.kretin
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 20:14:24
pred pul rokem me namontovaly novy central na d o a prestal mi fungovat pres klic v zamku jde vse jak ma v pohode ale pres dalkovy ovladac jen otevru a nezavru a jen jse rozviti vystraha tod vse baterka je ok v ovladaci tak nevim jsem s toho cely nastvany a vrchol vrcholu je to ze jsem zlomil klicku u ricide jestli nekdo vi jak na to tak diky za rady..
Poslední odpovědi
Jericho
Odeslal: Saturday 29 December 2012 - 15:54:51

Zdarec chci se zeptat zda si to někdo už nedělal sám.
Mám omegu původně s infra dálkou. Infra už není, nefungovalo. Napadlo mě koupit jen samotnou jednotku pro dálkové ovládání a teď jen koukám na schémata. Mám před sebou schéma zapojení jednotky náhradní a v počítači i schéma s originálním centrálem a jsem z toho volaký zmetený.
Nedělal už někdo podobnou operaci? Ano mohu to dát do servisu, ale vzhledem k ceně co mi řekli se mi do toho vůbec nechce.
se541
Odeslal: Wednesday 24 December 2008 - 23:09:53

mam podobnou zkusenost s timto dal.ovladanim zamknu otevru a uz nezamknu a musim klickem peknej kram!!!!!!SE541
JOB
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 22:42:30

dolik napsal ...

JOB napsal ...

No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?

tento typ na na puvodni nejde urcite starou vyradily na beton


Jde to ,prostě tou novou Ř.J ovládáš tu původní . Každopádně jestli tam vykuchali tu původní tak těžko soudit.
dolik
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 22:35:18

JOB napsal ...

No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?

tento typ na na puvodni nejde urcite starou vyradily na beton
dolik
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 22:32:59

Anonymní napsal ...

mozek dalkoveho ovladani je napojen na pojistku ventilatoru topeni taka velika a mozno parkrat jsem ji odpojoval a zkrz to tak blbne..

no ono budes mit asi zablokovanou vysilaci jednotku respektive vysilac ovladac urcite to chce provest synchronizaci zapneme klic do zapalovani ponechame zaply alwspon30sekund a zamkneme a odemkneme nebo naopak timto zpusobem provedeme naprogramovani jednotky a ponauceni nemackame ovladac mimo dosah signalu!!!timto to cele vznika kdyz pominu baterku v ovladaci pri vymene kde je to jasne na pojistku by to nemelo mit vliv
JOB
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 22:29:15

No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?
Anonymní
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 21:18:10

mozek dalkoveho ovladani je napojen na pojistku ventilatoru topeni taka velika a mozno parkrat jsem ji odpojoval a zkrz to tak blbne..
Anonymní
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 21:03:51

takze jedna jse o model dalkove ho ovladani SE-541
Anonymní
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 20:51:31

znacka nevim co je zac nemuzu dohledat papiry ze zacatku nesla jen prava strana u spolujezdce zamykat a ted nejde nic jen otevrit zavrit nee mel jsem tam namontovat ten jablotron ale ze stavajicim jsem byl jinac spokojen sel hodne na dalku vic nes original co tam byl myslim ze to bude v primaci tech radiovejch vln pac oba ovladace jdou stejne mozna by to pomohlo nejak restartovat na ovladaci jsou 3 tlacitka otevrit zavrit aten treti nevim co je...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0643 sec,0.0352 z toho dotazů.