• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Podsvietenie ofukov
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Csala
Odeslal: Thursday 27 November 2008 - 15:27:50
Tak mam vypalenu ziarovecku na podsvietenie ovladacieho kolieska ofukov v strede nad radiom. Ta ziarovecka je unikatna v tom, ze je zaliata v plastovej objimke a nie je samostatne vymenitelna. Nikde som ju nezohnal, tak som sa nakoniec obratil na autorizovany servis Opel. Taktiez ju tam nemali, snad je v aute len ten jeden exemplar, ale vedia ju objednat a cena je bratu 432,-Sk __;
Takze som zase nuteny bastlit a idem na tu povodnu objimku naletovat napriklad nieco take za 12,-Sk

Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Saturday 07 February 2009 - 17:46:36

Hudzi: Musíš nejdřív šroubovákem vyloupnout větrací mřížky a pak uvidíš, že rámeček drží na dvou šroubech.
Richec
Odeslal: Saturday 07 February 2009 - 14:49:24

Hudzi napsal ...

Já mám jinej problém... jak sundám ten kryt co je kolem těch štelovacích koleček atd? Zkoušel jsem to normálně vyloupnout, ale to zjevně nebyl dobrý postup. Díky.

Mrkni třeba sem Odkaz
A nebo si zadej do vyhledávače ,,demontáž středového panelu"
Najdeš tam toho víc _;
Hudzi
Odeslal: Saturday 07 February 2009 - 14:28:55

Já mám jinej problém... jak sundám ten kryt co je kolem těch štelovacích koleček atd? Zkoušel jsem to normálně vyloupnout, ale to zjevně nebyl dobrý postup. Díky.
Csala
Odeslal: Thursday 04 December 2008 - 08:40:02

Multec napsal ...

Ahoj, tá žárovka je vyndatelná! aspon já ji vždycky vyndám a vyměním, koupíš ji v každým obchodě s autodílama, někdy jde vyndat špatně,ale jde:-)

V mojom pripade nie Ja som vypalenu ziarovku nasilim vybral, ale odtrhol som z nej vyvody, ktore zostali pribodovane na Fastonoch a zaliate v plaste. Meni sa to cele aj s objimkou, ma to len jedno objednavacie cislo v original katalogu Opel. V pripade vymenitelnosti ziarovky v objimke ma celok v katalogu dva rozdielne cisla: jedno pre objimku a ine pre ziarovku.
Multec
Odeslal: Thursday 04 December 2008 - 08:20:18

Ahoj, tá žárovka je vyndatelná! aspon já ji vždycky vyndám a vyměním, koupíš ji v každým obchodě s autodílama, někdy jde vyndat špatně,ale jde:-)
Csala
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 07:33:25

KopA napsal ...

Tak, špatný. Koukal jsem všude ale takovýhle typ žárovky nikde nemají.
Bude nejlepší modifikovat tu stávající patici.

Diky. Ja si nejak poradim
KopA
Odeslal: Tuesday 02 December 2008 - 23:01:58

Tak, špatný. Koukal jsem všude ale takovýhle typ žárovky nikde nemají.
Bude nejlepší modifikovat tu stávající patici.
Martas
Odeslal: Monday 01 December 2008 - 08:03:20

Csala napsal ...

Ja tam na tu povodnu paticu nieco naletujem a viac to neriesim


No a o tom to cely je, celou dobu zkoumam proc si to sem vubec psal, takze az to vyfotis jak to finalne vypada, tak nech adminama smazat vsechny prispevky pred tim a bude to mit alespon nejaky byt pouze informativni ucel, pokud by si nekdo s podobnou prkotinou v budoucnu nevedel rady a mel potrebu se podivat co s tim !
Csala
Odeslal: Monday 01 December 2008 - 07:42:15

Brenky napsal ...

tak tu žárovku vyndej....je tam taková malá co se dá koupit všude možně...anebo kup LEDku která má takovou patici a budeš to mít ještě lepší....teď jsem kupooval tyhle LEDky na aukru.

Diky za radu, ale cely cas tu o tom pisem, ze ta ziarovka je v tej plastovej objimke zaliata napevno. Vyvody ziarovecky su pribodovane na kontakty objimky a tiez zaliate v plaste. Ta ziarovecka nie je vymenitelna. Meni sa aj s objimkou. Ja tam na tu povodnu paticu nieco naletujem a viac to neriesim

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0981 sec,0.0681 z toho dotazů.