• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Mate pedaly v jednej rovine?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Csala
Odeslal: Monday 03 November 2008 - 16:00:58
Zdravim Oplakov.
Vsimol som si, ze spojkovy pedal mam v klude vysunuty k sedacke ovela viac ako napriklad brzdovy. A plynovy je zase o nieco utopeny.
Nemalo by to byt zhruba v jednej rovine?
A trochu Of Topic, kde mate pocas jazdy odlozenu lavu nohu?
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Monday 03 November 2008 - 18:40:28

Ja mam spojku taky nepatrne vejs viz foto (sice je to VeBe ale to u tohohle nevadi konstrukce je stejna)





a plyn je dolejc protoze ma jinou konstrukci pedalu, to je normalni a jen nektery dodvaky maji vsechny 3 pedaly stejne vysoku protoze maji stejnou konstrukci a seslapavaji se temer kolmo. Navic plyn drzis vicemene porad kdyby byl vyssi tak na malo plynu by sis moc zalamoval kotnik.
Legend
Odeslal: Monday 03 November 2008 - 18:19:44

U všech Omeg s manuálem jsem to měl taky tak, spojkový nejvýš, plynový nejníž. Ale kde mám levou nohu, když řídím manuál, to jsem si taky ještě nevšiml.
Martas
Odeslal: Monday 03 November 2008 - 16:19:12

Pokud ma auto hedraulicky ovladanou spojku bez moznosti jejiho serizovani tak by mela byt +- v jende rovine s brzdovym pedalem ....

Kde mam levou nohu .... nekecam kdyz odpovim ze nevim, nikdy sem se nedival kam mi samocinne sklouzne pokud ji neslapu na spojku ... No a kdyz jedu s automatem tak je nejlip si na ni sedet aby me nenapadlo si na brzdu slapnout levou nohou _;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0410 sec,0.0157 z toho dotazů.