• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: palubny pc
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
dawidkooo
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 14:48:26
vedel by mi niekto pomoct??maam opel vectra c 2.dti 2004...mam tam autoradio siemens vdo NCDC2013
ale pri stlaceni tlacitka BC (board computer) sa mi zobrazia iba nastavenia displeya hodiin a jazyku a podobne...preco mi neukazuje aj priemernu spotrebu,dojazd a pod??pls o radu
Poslední odpovědi
Parno
Odeslal: Wednesday 14 October 2009 - 14:45:38

Legend napsal ...

Dá se udělat u Vectry C 2004 denní svícení taky pouhým naprogramováním v Opelu?


Ano pravda da cca. 250 ,-
Parno
Odeslal: Wednesday 14 October 2009 - 14:44:04

dawidkooo napsal ...

vedel by mi niekto pomoct??maam opel vectra c 2.dti 2004...mam tam autoradio siemens vdo NCDC2013
ale pri stlaceni tlacitka BC (board computer) sa mi zobrazia iba nastavenia displeya hodiin a jazyku a podobne...preco mi neukazuje aj priemernu spotrebu,dojazd a pod??pls o radu


Zdarec ja koupil predloni tuhle krasku taky GTS 2.2 DTI i me nemakal BC zajel jsem do servisu v Liberci a za 300 me to aktivovali tak hura do servisu a jak ti reknou ze to nejde nenech se odbit tak hodne zdaru _;
Martas
Odeslal: Sunday 13 September 2009 - 21:04:37

Legend
Odeslal: Sunday 13 September 2009 - 20:33:38

Dá se udělat u Vectry C 2004 denní svícení taky pouhým naprogramováním v Opelu?
Delfin
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 21:51:00

Díky Martas, asi bych neměl řešit ptákoviny,že.....
Martas
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 21:48:56

Presne tak, ale pokud ti to ozivi komplet a bude ti tam nejake cidlo chybet (treba cidlo na destickach) tak ti s tim neudelaji nic (asi malokterej servis bude resit ze jeden PIN na display ma uzemnit a na druhej naopak privest +) a bude ti to trvale resp. periodicky zobrazovat dane cidlo jako poruchu.
Delfin
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 21:42:56

Rozumím, ale stejně. Pokud mám u dna některých nádržek čidla, tak jsem toho nechal asi oživit málo,ne?
Martas
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 21:32:25

Ale to se porad bavime o 2 ruznych vecech ...

Klima je klima a ukazuje udaje o klime podle typu a s BC nema nic spolecneho krome spolecneho displaye.

Palubni PC z vyroby ukazuje jak eletronicke hodnoty, tak i udaje o provoznich kapalinach, destickach .... atd.

Dodelat BC lze bud tak, ze se pouze ozivi v ECU ty elektronicke hodnoty a nebo se dotahaji i vsechna potrebna cidla (coz asi malokdo bude ochoten absolvovat) a pak se v ECU ozivi komplet.
Delfin
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 21:25:00

u tohoto Odkaz auta je vidět, co ukazuje klima, tedy ECC klima, tedy elektronická, dvouzonová

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0569 sec,0.0235 z toho dotazů.