• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: kde koupit kvalitni manzetu radici paky a brzdy?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 12:32:17
nevite, kde se da koupit kvalitni manzeta? Ty ruzne "tuning" modre a cervene jsou peknej hnus...

dival jsem se na polske Aukro, ale ti pisou, ze to neposilaji do CR...


je mi jasny, ze nebude tak levna, jako z Polska, ale o necem, za rozumnou cenu by jste nevedeli? na miru za 1500 se mi to nechce nechat delat
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Tuesday 27 January 2009 - 07:01:40

Odkaz
Řadička + ručka 700,- kč volant 1500,- kč Kvalita super,šijou pro většinu automobilek , hlavně pro WV
tukesko
Odeslal: Tuesday 27 January 2009 - 01:41:23

Ahoj maš už tie manžety dokažem ti ušit za 250sk obydve! ak das meil poslem foto farbu ake chceš a šitie! Email
Ondra B.
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 09:19:16

Nemůžu než souhlasit, chlápek na odkazu od matase mi šil do vectry A obje manžety, kvalita super!!!
Pak jsem si nechal ušít i do corsy B také obje a je to fakt kvalitní kůže!!!
Radši 1000kč než každý 3 měsíce skuhrat.
Lidi si koupí auto a pak se hrozně diví co všechno stojí, pak vše nej nej levné a po 3 měsících se jim rozsype kde co, to by člověk pak bl*l
qpc
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 22:34:10

Martas napsal ...

Na tu manzenu neni potreba sahat aby se "optrebovavala" protoze k jeji deformaci a tedy i opotrebeni dochazi kazdym prerazenim a zejmena u kozenky k tomu poskozeni dojde velmi brzy.

V tomto pripade plati Rothschildovo rceni ze nejsem tak bohaty, abych si kupoval levne veci.


plnej souhlas,prvotně se láme v ohybech,jak dochází k posunu fofrklacku.Koženka tohle dlouhodobě nevydrží.Nic proti polákum,ale ta ručně šitá je za ty peníze parádní.navíc si lze vybrat barvu kůže i prošití..
Martas
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 21:31:41

Na tu manzenu neni potreba sahat aby se "optrebovavala" protoze k jeji deformaci a tedy i opotrebeni dochazi kazdym prerazenim a zejmena u kozenky k tomu poskozeni dojde velmi brzy.

V tomto pripade plati Rothschildovo rceni ze nejsem tak bohaty, abych si kupoval levne veci.
JOB
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 21:23:24

Anonymní napsal ...

je to imitace kuze, ale dat v prepoctu +-115kc +posta za komplet, je trochu jinde, nez litr u nas... a pochybuju, ze jsou "rucne site" protoze vvsechny jsou delane na sicim stroji

Odkaz


Sorry ale v nadpisu píšeš že scháníš kvalitní manžety, ale ty spíš chceš levný.Kluci ti tu jasně píšou že je rozdíl mezi kůží a napodobeninou kůže. Jinak na manžetu ředičky a ruční brzdy opravdu nešahám a přesto jsou potrhané,protože Opel nepoužívá zrovna kvalitní kůži.Takže než koupit nějakej šit tak si radši připlatím.Je to stejný jako s koberečkama,musel jsem si dvakrát koupit levný abych pochopil že je lepší si koupit kvalitní.

PS: Kde tam píšou ,že neposílaj do ČR?
Martas
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 21:11:37

jj je to presne tak, jak rikas, je to imitace kuze, takze vlastne podobny nepatrny rozdil jako mezi Uherakem a Imitaci (dnes turisticky salam) ... Na prvni pohled to vypada podobne _;
Anonymní
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 21:08:55

nebo tady Odkaz taky imitace kuze, ale muzete si ji navolit sami... na volantu zalezi, jestli je to kuze nebo ne, ale jak casto sahate na manzetu u rucni brzdy nebo radici paky? a za ty prachy je to dodne dobra nabidka
Anonymní
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 21:04:34

je to imitace kuze, ale dat v prepoctu +-115kc +posta za komplet, je trochu jinde, nez litr u nas... a pochybuju, ze jsou "rucne site" protoze vvsechny jsou delane na sicim stroji

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0505 sec,0.0169 z toho dotazů.