• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Kreditka za palubovkou
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kubba
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 10:50:23
Zdravim vsechny stastne majitele Omeg. Vcera se mi povedl "paradni" kousek. Prijizdim na benzinku, penezenka na palubovce a najednou mi vyjela kreditka a zapadla do spary, co je tesne pred prednim oknem (navic uprostred auta, takze to nepropadlo naskrz). Nemuzu se k ni vubec dostat.

Rozdelal sem celo palubovky(zkratka ABS plasty, oddelal budiky, radio, regulace klimy...) ale jsou tam jeste kryty klimatizace, takze jsem v haji. Navic sem neprisel na to, jak setrne sundat svrchni cast palubovky ani jsem na to nenasel v poradne navod

Vite nekdo jak se dostat zeshora do toho air boxu, pripadne oddelat ten vrch palubovky? diky mockrat
Poslední odpovědi
mates
Odeslal: Tuesday 26 August 2008 - 12:12:06

Lhex napsal ...

technická: chybí tady jen to jak a kudy je venku.. (volant dolu, 50 nýtu a vystarat zezhora z airboxu - tak nějak to bylo..??) !!(a)

Jo chybí... V mazacím zápalu jsem to vzal taky...omlouvám se!
Díky za doplnění _;
Kubba
Odeslal: Tuesday 26 August 2008 - 12:06:00

Uchyceni palubovky Omega A 86/87:
- srouby 3x nahore u celniho skla(pod plastovym krytem), 2x na bocich u vydechu klimy (za bocnimy kryty palubovky), 2x pristupne volne ze spoda + krizaky v plastovem cele pal. desky
- nyty (okolo kastlu na veci po vymontovani, kolem budiku)

a volant jsem vytahoval zbytecne, budiky jdou vydelat i bez nej
Lhex
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 11:27:17

technická: chybí tady jen to jak a kudy je venku.. (volant dolu, 50 nýtu a vystarat zezhora z airboxu - tak nějak to bylo..??) !!(a)
mates
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 09:48:40

Hele kucíííí...původní dotaz zněl, kterak tu PK dostat ven...a karta je venku.
Já bych hodnocení bank a bank. produktů nechal na každém z nás...popř. si o tom můžete pokecat v sekci "ostatní".
Trochen to promažuwink.png
Legend
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 16:48:04

Pro změnu nemám zahradu, bydlím v paneláku _; Ale ve sklepě, v garáži a v Omeze A je dílů na 2.33 aut, to je pravda
Kubba
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 16:09:28

tak to mas potom vic Omeg na zahrade, nez jezdi u nas ve meste Jinak BMW (e28)jsem mel taky a hodne rychle sem se ho zbavil, protoze to byl zrout. Celkove mi pripada, ze casy Omega A jsou uz pryc. Alespon u nas Stedni/Jizni Morava se uz nedaji sehnat ani vraky, natoztak zdrave auta.
Martas
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 16:04:59

Legend napsal ...

a k tomu ještě jedno starší BMW a Omegu A, ale ta je jen jako sklad...


Jeste jsi zapomel tak na 2,33 auta v dilech co jsou v garazi _;
Legend
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 16:02:51

a k tomu ještě jedno starší BMW a Omegu A, ale ta je jen jako sklad...
Kubba
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 12:16:32

Je to nastesti Acko. Ale i tak se k ni nemuzu dostat. Nasel sem uchytne srouby nahore pod plastovym krytem, ale trzi to pevne, takze tam bude jeste vice uchytnych mist...
..a nova karta 2000,-

tak si rikam, jestli neni karta drazsi nez to auto ( )
Legend
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 10:55:55

Co je to za Omegu, A, B, nebo B facelift (C)? To se bude blbě vyndavat, přinejhorším se vyndá celá palubní deska, nebo nechat vyříznout přední sklo. Většinou když rozebírám nějakou omegu na díly, tak tam nacházím různé parkovací lístky a další věci. Přes budíky není šance se tam dostat.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0798 sec,0.0230 z toho dotazů.